Nejčastější dotazy ke hře Goodgame Empire

1. Jak změnit název svého hradu / vlajky ?

Jméno hradu můžete změnit v kategorii Trůnního sálu a poté v složce Správa. Jména extrémně nevhodné povahy a (negativně) narážky a urážky jsou samozřejmě nevítané.
Erb a vlajku zatím změnit nemůžete, tato funkce přibude později.

2. Co jsou velitelé a špióni ?

Velitelé vám umožní posílat své vojáky do boje. Pokud rozšíříte své sídlo, budete mít více velitelů k dispozici!

Od úrovně 7 můžete sehnat vyzvědače v hospodách. Můžete použít špehy a špehovat na hradech ostatních pánů. Existují dva typy špionáže: vojenská špionáž odhaluje vojskové útvary a obranné zbraně, zatímco hospodářská špionáž odhaluje množství prostředků, které pan hradu vlastní. Čím více špiony máte, tím méně je pravděpodobné, že budou chyceni. Také si zvýšíte šance na úspěch pro vaše špiony, pokud nekladou příliš velký význam na přesnost informací, které vám přinášejí.
Můžete se chránit před nepřátelskými špióny stavěním strážních věží. S větším počtem městské stráže se výrazně sníží šance protihráčova úspěchu. Počty bratrů meče ovlivňuje kolik velitelů a vyzvědačů můžete nasadit.

3. Jak se mohu stát členem aliance ?

Můžete se stát členem aliance různými způsoby, nejjednodušší z nich je založení vlastní aliance.
Pokud se chcete připojit k existující alianci, musíte být pozván členem této aliance, která má také pravidla, jak toho dosáhnout.

4. Jak mohu získat zlaté mince ?

Můžete získat mince vybíráním daní. Pokud chcete vybírat daně, prostě vyšlete svého výběrčího daní.
Můžete také dostat mince jako odměnu za dokončení questů, vítězstvím nad hradem loupežného barona, a tím, že úspěšně bráníte svůj vlastní hrad.
Když si koupíte rubíny, dostanete také mince jako bonus, pokud si koupíte velký balík.

5. Jak mohu získat rubíny ?

Můžete si koupit rubíny za reálné peníze v obchodě. Nebo také s každou výpravou, která není označena s "XP" symbolem, a levelování. Můžete také dostat 300 rubínů za přivítání. Můžete také získat rubíny dvakrát týdně jako přihlašovací bonus za předpokladu, že jste se přihlásili každý den.

6. Jak mohu začít znovu, a mohu převést svůj účet do jiného světa ?

Není možné převést účty do jiných světů, totéž platí pro platby, tyto nemohou být převedeny.
Chcete-li začít znovu, můžete buď počkat, až vašemu účtu skončí platnost; na nižších úrovních to trvá týden, a do 30 dnů na vyšších úrovních. Můžete také požádat podporu pro zrušení svého účtu. Poté, co jste dostali potvrzení o zrušení, můžete použít také vaši starou e-mailovou adresu a registrovat se znovu. Nemůžete to udělat předem, jinak se může stát, že budete zablokován pro vytvoření více účtů!

7. Můžu hrát v několika světech ?

Ano! Vzhledem k tomu, že světy nijak nesouvisejí, můžete mít jeden účet ve světě, a proto můžete být aktivním hráčem v několika světech. Nicméně, můžete mít jen jeden účet pro každý svět, pokud máte více než jeden ve světě, můžete být zablokován!

8. Mohu být zablokován pro možnou hrozbu nebo urážku ?

Útok a hrozby jsou považovány za porušení pravidel za předpokladu, že se vnesou do reálného světa, pokud by se staly skutečnou, ne virtuální hrozbou. Hráči, kteří urážejí ostatní hráče budou zablokování!
například:
Zprávy jako: "Pokud mi nechcete poslat 100 potravin denně, pak budu na vás útočit, dokud neshoří." Je přijatelná, ale "Řekni mi, kde bydlíš, já jdu kolem ..." je považována za nepřijatelnou, a bude potrestán. Podpora rozhodne o závažnosti trestu.

9. Jak získám čest ?

Pokud chcete získat čest, budete muset zaútočit na jiného hráče a vyhrát bitvu. Současná bodová čest tohoto hráče by neměla být příliš nízká, protože dostanete malou nebo žádnou čest.
Na nižších úrovních můžete také dostat vyznamenání od hráčů, kteří nemají čest vůbec. Důležité: Když napadneš hráče, kteří jsou mnohem slabší než ty, čest ztratíš místo abys další získal.

10. Jak mohu obchodovat ?

Musíte vlastnit tržiště, než budete moci obchodovat. Můžete si vytvořit tržiště od úrovně 7. V každém obchodním vozíku můžeš poslat až 100 zdrojů (dřevo, kámen nebo jídlo).